Stretch fólie

Průtažné stretch fólie v různých šířkách i provedeních. Součástí naší výroby je i převíjení stretch fólií a jsme tak schopni nabídnout vám provedení přesně dle vašich požadavků.

STRETCH FÓLIE RUČNÍ - je vhodná k ručnímu balení produktů díky nízké váze role s ní lze lehce manipulovat, stretch folie chrání zboží před povětrnostními vlivy a mechanickým poškozením či rozsypáním zboží. Síla stretch folie je uvedena v mikronech (zkratka "my"). Funguje na bázi tahové síly a k fixaci dochází díky její tvarové paměti a následnému smrštění. Cena u ruční stretch fólie je uvedena za 1 roli.

STRETCH FÓLIE STROJNÍ - je vhodná ke strojnímu balení produktů, role jsou váhově těžší čili nejsou příliš vhodné k ručnímu balení ale pro balící stroje k omotávání palet se zbožím apod. Opět i tato stretch folie chrání zboží před povětrnostními podmínkami, rozsypáním či mechanickému poškození a stejně jako ruční stretch fólie i strojní funguje na bázi tahové síly a k fixaci dochází díky tvarové paměti a následnému smrštění. Cena u strojní stretch folie je uvedena za 1kg přičemž váha jedné role je cca 12-15kg.

 

Nejprodávanější

29
2552612925526
Značky

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.