Menu

Výkup palet a obalů

Hlavní činností naší společnosti je obchod s použitým obalovým materiálem. Odkoupíme nadbytečné zásoby obalového materiálu nebo již použité obaly a uvedeme je opět do oběhu. Věnujeme velkou pozornost kvalitě námi nabízených produktů. U použitých obalů jsou vždy drobné známky, že obal byl již používán, ale mnohdy může být poškozen, těžko použitelný nebo nepoužitelný. Tyto obaly u nás eliminujeme a nabízíme pouze použitélné a ve 100% kvalitě.

Mnoho firem se začalo zabývat touto činností, ale po velmi krátké době svou činnost muselo ukončit z důvodu nespokojenosti jejich klientů a malému zájmu o použité obaly. Hlavní příčinou byla špatná znalost trhu a nevěnování pozornosti kvalitě zboží, v podstatě bylo fungování založeno na systému jak nakoupím tak prodám. Náš systém je založen na zcela jiném principu fungování, kdy věnujeme maximální pozornost kvalitě našich výrobků a nasloucháme potřebám trhu a klientů.

Jak to u nás funguje


Jakmile je dohodnut obchodní vztah a podmínky odkupu zboží, zajistíme odvoz zboží na vlastní náklady do našeho skladu. Zde probíhá kusová kontrola zboží a jsou vyřazeny poškozené či neprodejné kusy. Výsledkem je zabalená paleta zboží, které na první pohled vypadá jako zboží nové a je zajištěno snadné použití u klienta při dalším využití, vysoká kvalita produktů a vizuální estetičnost.

Jaké obaly odkupujeme

  • kartónové krabice
  • proklady - kartónové, papírové, bublinkové, z pěnového PE
  • dřevěné palety jednocestné 800x1200mm i jiné
  • EUR palety
  • plastové palety a víka
  • plastové KLT přepravky
  • gitterboxy
  • veškeré nové nadbytečné zásoby

Výkup nadbytečných krabic

Výkupujeme nové nadbytečné krabice z firem, kde již pro tyto krabice nemají využití z důvodu skončení projektů apod. a tak by tyto krabice skončily v odpadu.

Krabice jsou nové, nepoužité s potiskem či bez postisku, 3-vrstvé i 5-vrstvé, různé rozměry.

Ač jsou tyto vykoupené krabice nové, prodáváme je za nižší cenu než je standardní výroba nových a to v cenových kategoriích použitých krabic, protože jejich cena klesla zbytečnou výrobou.

Je to pro Vás opět jedna z variant finanční úspory jako jsou například použité krabice. A opět tímto nákupem pomůžete chránit životní prostředí, které nebude zatěžováno zbytečnou výrobou nových krabic, které pak můžou skončit jako tyto, které kdybychom nevykoupili a nenabízeli by byly v odpadu.

Máte nadbytečné nepoužité obaly?
Nevíte co s papírovou dutinkou ze stretch fólií?
Zůstávají vám na skladě palety?
Chcete zpeněžit použitý obal?
Přebalujete zboží a likvidujete velké množství kartónových krabic a prokladů?

Pro mnoho našich klientů bylo dříve pouze odpadem, za který bylo mnohdy potřeba hradit nemalé částky za likvidaci. Dnes už je pro něho zbožím, za které peníze dostává.

 
Proč platit, když si můžete nechat zaplatit?

S námi můžete ušetřit na balení až 70% z původních nákladů!

To vše nás zajímá a budeme velice rádi, pokud nám napíšete co nabízíte. Reagujeme na každou nabídku. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem nebo telefonicky.

Za vaše nabídky předem děkujeme.

Tým RECYKLBOX