VOLBA DOPRAVY

Volba dopravy:

Zboží je z pravidla odesláno Vámi zvoleným přepravcem (DPD-balíková přeprava, Fofr-paletová přeprava). Pokud je však zvolena balíková přeprava a zboží je v množství specifickém pro paletovou přepravu bude Vám zasláno prostřednictvím paletové přepravy, taktéž i v opačném případě zvolení paletové přepravy pro zboží specifické pro balíkovou přepravu. Pokud by došlo ke změně Vámi zvolené dopravy budete předem informováni. Pokud máte zvolenu platbu dobírkou a zboží je svou specifikací určeno pro paletovou přepravu bude Vám zaslána faktura pro bankovní převod, protože u paletové přepravy je možno platit pouze bezhotovostní platbou.

 

Balíková přeprava DPD:

Balíkové zásilky jsou zasílány pouze přímo na adresu zákazníka službou "Dpd Private" (na výdejní místa nezasíláme). Zásilky jsou doručovány z pravidla v následujících 1-2 pracovních dnech po předání k přepravě. Kurýr Vás informuje sms zprávou, případně telefonicky. Negarantujeme přesný den  čas doručení. Cena této dopravy je uvedena do maximálního množství 5 balíků. Cena 179kč bez Dph při platbě předem nebo na dobírku +30kč bez Dph jednorázový poplatek. Při větším množství se již jedná o paletovou přepravu cena 600kč bez Dph o které budete informování.

 

Paletová přeprava Fofr:

Paletové zásilky jsou doručovány z pravidla v následujících 2-3 pracovních dnech po předání k přepravě. Kurýr Vás informuje sms zprávou, případně telefonicky. Negarantujeme přesný den a čas vykládky. U paletové přepravy je možnost platby pouze bankovním převodem. Paletový přepravce zpravidla doručuje zásilky vozem, které má vykládkové sklopné čelo, toto však negarantujeme. Cena paletové přepravy Fofr činí 1.250kč bez Dph.

 

Doprava zdarma při objednávce nad 5.000kč bez Dph:

Zboží je z pravidla odesláno Vámi zvoleným přepravcem (DPD-balíková přeprava, Fofr-paletová přeprava), pokud je však zvolena balíková přeprava a zboží je v množství specifickém pro paletovou přepravu bude Vám zasláno prostřednictvím paletové přepravy, taktéž i v opačném případě zvolení paletové přepravy pro zboží specifické pro balíkovou přepravu. Pokud máte zvolenu platbu dobírkou a zboží je svou specifikací určeno pro paletovou přepravu bude Vám zaslána faktura pro bankovní převod, protože u paletové přepravy je možno platit pouze bezhotovostní platbou.

 

Osobní odběr:

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě a následném potvrzení každý pracovní den v časovém rozmezí 13:00-16:00hod.

 

Doprava Recyklbox:

Zboží Vám dovezeme našim rozvozem nebo zašleme externím přepravcem, řidič Vás o doručení bude informovat. Doručení probíhá v dopoledních a odpoledních hodinách. Negarantujeme přesný čas vykládky, taktéž negarantujeme při vykládce auto se sklopným čelem. Pokud máte požadavek na auto s čelem musí se tato doprava individuálně domluvit. Tato volba dopravy je možná pouze u objednávek v hodnotě nad 5.000kč bez Dph pro dopravu zdarma.

 

Zašlu si vlastního kurýra:

Zboží Vám připravíme a zabalíme dle požadavků Vašeho kurýra. O vyzvednutí zásilky kurýrem musíme být informováni minimálně den předem s informací o přesném dni a času vyzvednutí. Tato služba je zpoplatněna 300kč bez Dph. Při objednávce nad 5.000kč bez Dph je tato služba zdarma.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.