Menu

Jak zvolit vhodnou dopravu?

4.8.2019

Volba dopravy:

Zboží je z pravidla odesláno Vámi zvoleným přepravcem. Pokud je však zvolena balíková přeprava a zboží je v množství specifickém pro paletovou přepravu bude Vám zasláno prostřednictvím paletové přepravy, taktéž i v opačném případě zvolení paletové přepravy pro zboží specifické pro balíkovou přepravu. Pokud by došlo ke změně Vámi zvolené dopravy budete předem informováni. Pokud máte zvolenu platbu dobírkou a zboží je svou specifikací určeno pro paletovou přepravu bude Vám zaslána zálohová faktura pro bankovní převod, protože u paletové přepravy je možno platit pouze bezhotovostní platbou. U paletové přepravy negarantujeme při vykládce auto se sklopným čelem, pokud máte tento speciální požadavek podrobné informace naleznete níže.


Balíková přeprava:

Balíkové zásilky jsou zasílány pouze přímo na adresu zákazníka (na výdejní místa nezasíláme). Zásilky jsou doručovány z pravidla v následujících 1-2 pracovních dnech po předání k přepravě. Kurýr Vás informuje sms zprávou, případně telefonicky. Negarantujeme přesný den  čas doručení. Cena této dopravy je uvedena do maximálního množství 5 balíků. Cena 179kč bez Dph při platbě předem nebo na dobírku +30kč bez Dph jednorázový poplatek. Při větším množství se již jedná o paletovou přepravu, o které budete informování.


Paletová přeprava:

Paletové zásilky jsou doručovány z pravidla v následujících 2-3 pracovních dnech po předání k přepravě. Kurýr Vás informuje sms zprávou, případně telefonicky. Negarantujeme přesný den a čas vykládky. U paletové přepravy je možnost platby pouze bankovním převodem předem. Paletový přepravce zpravidla doručuje zásilky vozem, které má vykládkové sklopné čelo, toto však negarantujeme. Cena paletové přepravy činí 1.250kč bez Dph.


Doprava zdarma při objednávce nad 5.000kč bez Dph:

Zboží je z pravidla odesláno Vámi zvoleným přepravcem, pokud je však zvolena balíková přeprava a zboží je v množství specifickém pro paletovou přepravu bude Vám zasláno prostřednictvím paletové přepravy, taktéž i v opačném případě zvolení paletové přepravy pro zboží specifické pro balíkovou přepravu. Pokud máte zvolenu platbu dobírkou a zboží je svou specifikací určeno pro paletovou přepravu bude Vám zaslána zálohová faktura pro bankovní převod, protože u paletové přepravy je možno platit pouze bezhotovostní platbou.


Osobní odběr:

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě a následném potvrzení každý pracovní den v časovém rozmezí 13:00-16:00hod. v naší provozovně na letišti v Líních u Plzně.  Zboží je vydáno na základě předem zaplacené objednávky z našeho e-shopu. Platba v hotovosti není možná.


Doprava Recyklbox:

Zboží Vám dovezeme našim rozvozem nebo zašleme externím přepravcem, řidič Vás o doručení bude informovat. Doručení probíhá v dopoledních a odpoledních hodinách. Negarantujeme přesný čas vykládky, taktéž negarantujeme při vykládce auto se sklopným čelem. Tato volba dopravy je možná pouze u objednávek v hodnotě nad 5.000kč bez Dph pro dopravu zdarma.


Speciální požadavek při paletové vykládce - sklopné čelo vozu:

Pokud máte požadavek při vykládce na auto se sklopným čelem musí se tato doprava individuálně předem domluvit zároveň s vytvořením objednávky. Na tento speciální požadavek se nevztahuje doprava zdarma.  Pakliže zajišťujeme auto se sklopným čelem veškeré náklady za dopravu hradí zákazník. Cena je individuální dle aktuální nabídky spedice. Cena samotné dopravy se pohybuje cca od 5.000Kč bez Dph a výše.


Zašlu si vlastního kurýra:

Při volbě této dopravy akceptujete naše interní podmínky balení zásilek (rozměr pro zásilku, hmotnost, atd.).  Zboží Vám pro Vašeho kurýra připravíme a zabalíme dle našich standardů balení. O vyzvednutí zásilky kurýrem musíme být informováni minimálně den předem s informací o přesném dni a času vyzvednutí. Tato služba je zpoplatněna 300kč bez Dph. Při objednávce nad 5.000kč bez Dph je tato služba zdarma.